atlaides

St. Petrus
10% atlaide
St. Petrus
10% atlaide
Ar X Karte, X Platinum, X Infinite, Visa Business, Visa Classic, Visa Gold, Visa Platinum, Visa Business Gold, X Business, X Corporate.

St. Petrus Restaurant ir mūsdienu Latvijas virtuves restorāns ar nordiskās garšas akcentu, kurš atrodas Skārņu ielā – pašā Vecrīgas sirdī.


Restorānā ir divas atmosfēras pilnīgi atšķirīgai gastronomiskai pieredzei: pirmajā stāvā ir rosīga gastrobāra atmosfēra ar atvērto virtuvi, kur viesi var vērot kā top viņu ēdieni, taču otrais restorāna stāvs atspoguļo klasiskā restorāna gaisotni, piedāvājot izsmalcinātu un romantisko atmosfēru ar gleznainu skatu uz Sv. Pētera baznīcu un Vecrīgas ieliņām. Restorāna otrajā stāvā atrodas arī mājīga privāta zāle 8 personām, kura ir ideāli piemērota īpašiem pasākumiem.


Saglabājot savu vienreizīgumu, restorāns St. Petrus seko līdzi jaunākajām tendencēm pasaules kulinārijā. Tieši tāpēc starptautiski apmācīta komanda un radošais St. Petrus restorāna šefpavārs- Dmitrijs Fedosevičs, katru sezonu talantīgi rada jaunu ēdienkarti, kurā organiski apvienota Baltijas mūsdienu virtuve un aktuālie gastronomijas pasaules trendi kopā ar īpašu kulinārijas novirzienu – New Nordic Food jeb moderno nordisko virtuvi. Restorāns arī var lepoties ar bagātīgu vīnu karti: piedāvājumā ir vīni, kuru dzimtene ir ne tikai tradicionāli auglīgās vīnogu plantācijas Vecajā un Jaunajā pasaulē, bet arī labākās šķirnes Austrumeiropā.


St. Petrus Restaurant piedāvā iespējas sarīkot kā dažādus pasākumus, tā arī kulinārijas meistarklases, savukārt otrais restorāna stāvs vienmēr laipni uzņems 40 personas pilnvērtīgam banketam vai 70 personas kokteiļvakaram. Īpašiem pasākumiem restorānā ir slēgta tipa VIP terase 10 personām ar izeju uz jumtu, no kura skatam paveras pilsētas panorāma no putna lidojuma.

Kontaktinformācija: +371 25727357
Mājaslapa: www.instagram.com/stpetrusrestaurant/
Facebook profils: www.facebook.com/stpetrusrestaurant/
Instagram: www.instagram.com/stpetrusrestaurant/

_________________________________________
Pirms apmaksas, informēt viesmīli, ka samaksa tiks veikta ar Citadeles Visa vai X karti.
Atlaides nesummējas un netiek piemērotas akciju piedāvājumiem.

Atrašanās vietas:
  • Skārņu iela 11, Rīga