Papildu iespējas X Kartei

Atlaide kartes mēneša maksai

Piesakoties X hero, pirmie 6 kartes lietošanas mēneši ir bez maksas.
100% atlaidi kartes mēneša maksai par pamata karti saņem, sākot no nākošā mēneša 1. datuma pēc pamata kartes izgatavošanas datuma.

Aktīvi norēķinoties ar X hero (X Karti) ikdienā, ir iespēja saņemt atlaidi pamata kartes mēneša maksai 50% vai 100% apmērā.

Pamata un papildu kartes kopējā iegrāmatoto pirkumu summa kartes lietošanas pusgadā*: Atlaides apjoms pamata kartes mēneša maksai nākamiem 6 (sešiem) mēnešiem, skaitot no kartes lietošanas pusgada sākuma datuma:
3 000 EUR (ieskaitot) 100% atlaide maksai par pamata karti mēnesī
2 000 EUR (ieskaitot) 50% atlaide maksai par pamata karti mēnesī

Piemērs: ja karte izdota 2018. gada aprīlī, pilnu 6 mēnešu periods beidzas 2018. gada 31. oktobrī. Ja šajā laika posmā ar X hero (X Karti) veikto pirkumu summa ir 3161,12 EUR, tad turpmākajos 6 mēnešos, sākot ar 2018. gada novembri, X hero (X Karte) būs bez mēneša maksas.
* Par kartes lietošanas pusgadu uzskatāms katrs 6 mēnešu periods, sākot no nākošā mēneša 1. datuma pēc pamata kartes izdošanas datuma.

_______________________________

Akcijas nosacījumus un pirkumu apjoma kritērijus banka ir tiesīga pārskatīt reizi pusgadā.
Informāciju par kartes lietošanas gada periodu varat saņemt, zvanot uz bezmaksas diennakts informatīvo tālruni +37167010000.

Saņem dāvanā līdz 1500 lojalitātes punktus

Saņem papildu 500 punktus pēc pirmajiem ar pamata vai papildu karti iztērētajiem 500 eiro un vēl 1000 punktus, kad ar karti būsi norēķinājies vismaz par 1500 eiro pirmo 6 mēnešu laikā no kartes izgatavošanas brīža.

Lai saņemt papildus punktus, nepieciešams būt X REWARDS punktu programmas dalībniekam. Ja vēl neesi reģistrējies, vari to izdarīt šeit.

Pirkumu apgrozījums aprēķinās un punkti ieskaitās atsevišķi katram lietotājam.

Piedāvājums ir spēkā kartēm, kas ir izgatavotas pēc 03.04.2018, sasniedzot noteikto apgrozījumu 6 (sešu) mēnešu laikā no kartes izgatavošanas brīža.

Bezkontakta funkcionalitāte

Pirkumi ar karti līdz 25 EUR - bez PIN koda ievades, tikai pietuvinot karti pie termināļa.

Funkcija viegli aktivizējama - jāievada PIN kods, veicot pirmo pirkumu kādā no tirdzniecības vietām vai veicot skaidras naudas izmaksas vai iemaksas darījumu bankomātā.

Norēķini ar bezkontakta karti ir tikpat droši kā ar karti bez šādas funkcionalitātes. Ja pirkuma summa pārsniedz 25 EUR, tad ir jāievada PIN kods vai jāapmaksā pirkums ar karti kā ierasts, ievietojot karti terminālī.

Saņem 2 bezmaksas airBaltic biļetes

* Piedāvājums ir spēkā X Kartēm, kas ir noformētas līdz 31.03.2018.

Aktīvi norēķinies ar savu X Karti par veiktajiem pirkumiem ikvienā tirdzniecības vietā 12 mēnešus no pirmā pirkuma veikšanas brīža un izmanto iespēju saņemt divas bezmaksas airBaltic biļetes*

  • Lai saņemtu tuvā galamērķa kuponu, norēķinies ar karti vismaz 7 000 EUR apmērā.
  • Lai saņemtu tālā galamērķa kuponu, norēķinies ar karti vismaz 10 000 EUR apmērā.

Tuvie galamērķi:

Tallina, Viļņa, Palanga, Stokholma, Gēteborga, Kopenhāgena, Oslo, Stavangere, Varšava, Helsinki, Turku, Tampere, Hamburga, Berlīne, Londona, Aberdīna, Billunda, Minska, Sanktpēterburga, Kijeva, Odesa, Prāga, Budapešta, Diseldorfa, Minhene, Poprada (ziemas sezonā), Gdaņska, Kaļiņingrada.

Tālie galamērķi:

Milāna, Parīze, Vīne, Amsterdama, Cīrihe, Ženēva, Roma, Brisele, Barselona, Madride, Tbilisi, Telaviva, Saloniki, Atēnas, Bordo, Malta, Soči, Splita, Rijeka.

Papildu informācija:

  • Apskati uzkrāto eiro apmēru un apmaini tos pret airBaltic lidojuma kuponu savā Mans X REWARDS kontā vai Citadeles internetbankā.
  • Par pirkumiem iztērētos eiro uzskaitīsim pat, ja neesi reģistrējies X REWARDS punktu programmā.
  • Uzkrātos eiro pret lidojuma kuponu vari apmainīt līdz 2019. gada 30. aprīlim, pirms tam reģistrējoties X REWARDS programmā.
  • Katram X kartes lietotājam ir iespējams saņemt 2 kuponus.
  • Viens kupons ir paredzēts lidojumam vienā virzienā.
  • Lidojuma kuponu pret biļeti vari apmainīt www.airbaltic.com.
  • Atceries, pirms meklē lidojumu, ievadi kupona kodu.

Pilnie lidojuma kupona izmantošanas noteikumi

Instrukcija, kā izmantot airBaltic kodu