Kredītlimits ar individuālu kredītlikmi X hero

Elastīga kredītlikme un kredītlimits

X hero palīdzēs elastīgāk plānot tavas finanses. Kredītlimits sniedz drošības un atbalsta sajūtu, veicot lielākus pirkumus vai saskaroties ar neplānotiem izdevumiem.
Izmanto iespēju saņemt individuāli piemērotu kredīta procentu likmi no 9% gadā* ar kredītlimitu līdz 15 000 EUR, kas tiek pielāgots atbilstoši tavām vēlmēm un iespējām.

Velti 3 minūtes un saņem mūsu piedāvājumu jau tagad.

* Procentu likme, kas pieejama klientiem, kuri savus ienākumus saņem Citadelē vismaz 3 mēnešus. Gada procentu likme (GPL) ir 12,43%, pieņemot, ka kredīta summa ir 1500 eiro un kredīta likme 9%.

Bezprocentu periods līdz 45 dienām

Tā ir iespēja izmantot kredītlīdzekļus bez maksas!

Bezprocentu periods līdz 45 dienām – ir laiks, kurā par izlietoto kredītlimitu procenti netiek ieturēti. Ja atmaksāsi izmantotos kredīta līdzekļus pilnā apmērā līdz nākamā mēneša 15. datumam, kredīta procenti nebūs jāmaksā.

Kredīta minimālā atmaksa – tikai 5% mēnesī

Tu vari plānot izmantoto līdzekļu atmaksu kā tev ir visērtāk:

  • izlietoto kredītlimita summu vari atmaksāt pamazām, katru mēnesi līdz 15. datumam veicot minimālo iemaksu 5% apmērā no izlietotās kredītlimita summas, un procenti tiks aprēķināti tikai no atlikušās izlietotās summas;
  • ja iztērēto līdzekļu atmaksu plāno veikt konkrētā laika periodā, tev ērti varētu būt maksājumi ar vienādu summu katru mēnesi;
  • ja izlietoto kredītlimita summu atmaksāsi līdz nākamā mēneša 15. datumam, procenti par kredītlimita izmantošanu netiks ieturēti.

Lai saņemtu X hero, tev ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, ar pozitīvu kredītvēsturi un ikmēneša ienākumiem 350 EUR apmērā vai vairāk pēc nodokļu nomaksas. Minimālā kredītlimita summa 150 EUR.