ISENSE kinokarte

Lielākā jaunākās paaudzes kinozāle Ziemeļeiropā

ISENSE kinokarte

Lielākā jaunākās paaudzes kinozāle Ziemeļeiropā

2 200 punkti
* Kino kods tiks nosūtīts uz tavu norādīto tālruņa numuru. To var apmainīt pret kino biļeti kinoteātrī "Kino Citadele" Rīgā,13. janvāra ielā 8 vai www.forumcinemas.lv. Kino karte nav derīga uz „Speciālajiem pasākumiem” – operas un baleta izrāžu, koncertu, futbola spēļu, dažādu festivālu filmas ar atsevišķiem seansiem u.tml. translācijām. Kā arī nav izmantojama Kino dāvanu karšu iegādei. Koda derīguma termiņš ir 29.02.2020.

Laipni lūgti ISENSE kino zālē! 

ISENSE ir aprīkota ar DOLBY ATMOS skaņas sistēmu, kas ir īpaši radīta, lai izjustu daudzdimensiju skaņu, premium eko ādas krēsliem ērtākai filmas baudīšanai, kā arī 4K lāzera projektoru, kas ļaus pamanīt vissmalkākās filmas nianses.

Lielākā kinozāle Baltijā aprīkota ar 600 premium klases krēsliem.

Dolby Atmos tehnoloģija. Jaudīgākā kino skaņas sistēma Ziemeļeiropā.

Nepārspējama attēla kvalitāte, ko sniedz Latvijā pirmais Barco 4K lāzerprojektors, un milzīgs ekrāns (platākais ekrāns Ziemeļeiropā).

Satraucoša un aizraujoša atmosfēra.

Kino dāvanu karte nav derīga uz „Speciālajiem pasākumiem” – operas un baleta izrāžu, koncertu, futbola spēļu, dažādu festivālu filmas ar atsevišķiem seansiem  u.tml. translācijām. Kā arī nav izmantojama Kino dāvanu karšu iegādei.

Saņemšanas nosacījumi:

  • Kino kods tiks nosūtīts uz tavu e-pastu, to var apmainīt pret kino biļeti kinoteātrī "Kino Citadele" Rīgā,13. janvāra ielā 8 vai www.forumcinemas.lv.
  • Kino koda derīguma termiņš tiks norādīts pirkuma apstiprinājuma e-pastā