Biežāk uzdotie jautājumi

Uzziniet vairāk par RELAX punktu programmu!

Kas ir RELAX punkti?

RELAX punkti ir lojalitātes programma Visa kredītkaršu lietotājiem. Karšu īpašnieki, kuri pieteikušies dalībai programmā, pelna punktus par katru pirkumu, kas veikti ar karti. Jo vairāk pirkumi tiek veikti ar karti, jo vairāk RELAX punkti  tiek uzkrāti. Punktus var apmainīt pret dažādām balvām – kino un teātra biļetēm, spa un restorānu dāvanu kartēm, elektronikas un bērnu precēm, apģērbu veikalu dāvanu kartēm, ceļojumiem, brīvā laika pavadīšanas iespējām u.c. piedāvājumiem.

RELAX punktu programma ir pieejama visām Visa kredītkartēm, kuras izsniegusi banka Citadele.

Kā var pieteikties programmai?

Ja tu jau esi Visa kredītkartes īpašnieks, tad tev ir divas iespējas kā reģistrēties RELAX punkti programmai un sākt pelnīt punktus jau ar nākamo pirkumu:

dodies uz sadaļu Reģistrējies

  1. un reģistrējies programmai;
  2. veic reģistrāciju savā Citadele Internetbankā.

Ja tev vēl nav Visa karte, apmeklē www.xkarte.lv,  izvēlies sev piemērotāko X karti un piesakies tai. Tiklīdz saņemsi savu jauno karti, varēsi uzreiz pieteikties arī RELAX punktu programmai.

RELAX punktu programma ir pieejama visām Visa kredītkartēm, kuras izsniegusi banka Citadele.

Kā notiek punktu pelnīšana?

Tu saņemsi 1 RELAX punktu par katru pirkuma pilno eiro, kas iztērēts ar karti. Vienkārši izmanto savu Visa kredītkarti pirkumiem ikdienā, un punkti krāsies tavā lojalitātes kontā.

Kā notiek punktu izmantošana?

Izmantot punktus ir vienkārši!

Dodies uz mājaslapu  www.xkarte.lv/relax-punkti vai savu Citadele Internetbanku online.citadele.lv, ieej savā lojalitātes kontā un izvēlies sev tīkamāko balvu. Tu vari izmantot visus punktus uzreiz vienas balvas iegādei vai izmantot tos pakāpeniski, lai saņemtu vairākas balvas – kā vēlaties. Punktiem nav derīguma termiņa, tāpēc nav jāuztraucas, ka vari punktus pazaudēt.

Ko es varu saņemt par uzkrātajiem punktiem?

Savus punktus vari apmainīt pret visdažādākajām balvām – kino un teātru biļetēm, spa un restorānu dāvanu kartēm, sporta nodarbībām un aktīvās atpūtas iespējām, skaistumkopšanas precēm un pakalpojumiem, elektroprecēm un noderīgām lietām mājai un dārzam, bērnu precēm, apģērbu veikalu dāvanu kartēm un aksesuāriem, grāmatu veikalu dāvanu kartēm un žurnālu abonementiem u.c. piedāvājumiem. Apskati visus piedāvājumus sadaļā www.xkarte.lv/relax-punkti

Kā es varu uzzināt, cik punkti man ir uzkrāti?

Aktuālo punktu bilanci vari noskaidrot jebkurā laikā, pievienojoties savam lojalitātes kontam sadaļā Pieslēdzies vai savā Citadele Internetbankā online.citadele.lv.

Cik drīz pēc pirkuma veikšanas punkti tiek ieskaitīti manā RELAX punktu kontā?

Punkti tiek ieskaitīti tavā RELAX punktu lojalitātes kontā 24 stundu laikā pēc pirkuma iegrāmatošanās tavā kredītkartes kontā.

Vai RELAX punktiem ir derīguma termiņš?

Nē, punktiem nav derīguma termiņa. Punktus vari izmantot visu laiku, kamēr esi programmas dalībnieks.

Trīs mēnešus pēc kartes slēgšanas punkti un tavs profils tiks dzēsti.

Cik punkti ir nepieciešami, lai saņemtu kino kodu?

Lai saņemtu kino kodu, ir nepieciešams sakrāt 1400 punktus.

Vai punktus var apmainīt pret skaidru naudu?

Nē. Punktus var apmainīt tikai pret RELAX punktu mājaslapā norādītājām precēm un pakalpojumiem.

Vai punktus var ziedot labdarībai?

Uz doto brīdi nevar, bet punktu ziedošanu labdarībai plānojam ieviest turpmākajos programmas attīstības posmos.

Vai pieejamo balvu saraksts ir nemainīgs?

Balvu piedāvājums pastāvīgi tiks mainīts un papildināts, atbilstoši gan klientu pieprasījumam, gan partneru piedāvājumam un sezonālām tendencēm.

Vai es varu savus punktus atdot citam?

Nē. Punktus nevar atdot citai personai.

Vai visi punkti jāiztērē vienā pasūtījumā?

Nē. Punktus var tērēt uzreiz vai pakāpeniski – kā vēlies. Vari izvēlēties vienu lielu balvu, uzreiz iztērējot visus uzkrātos punktus, vai laiku pa laikam pasūtīt mazākas balvas. Punktiem nav derīguma termiņa, tāpēc tev nav jāuztraucas, ka neiztērētie punkti varētu pazust.

Cik ātri es varēšu saņemt savu balvu pēc tās pasūtīšanas?

Atkarībā no izvēlētās balvas, tā būs pieejama saņemšanai uzreiz vai 3 dienu laikā.

Vai balva ir jāizņem noteiktā laikā?

Jā. Kad esi apstiprinājis balvas izvēli, tev tā ir jāizņem 30 dienu laikā. Pēc 30 dienām balva var vairs nebūt pieejama. Ja nebūsi izņēmis balvu 30 dienu laikā, iztērētie punkti netiks atgriezti.

Vai es varu atteikties no balvas pēc tās pasūtīšanas vai izņemšanas?

Nē. Tiklīdz esi apstiprinājis savu izvēli, ka vēlies pasūtīt konkrēto balvu, pieprasījumu vairs nav iespējams atsaukt vai mainīt. Aicinām iepazīties ar balvas saņemšanas noteikumiem pirms pasūtījuma apstiprināšanas.

Ko darīt, ja es aizmirsu sava RELAX punktu konta paroli?

Dodies uz sadaļu Pieslēgties un uzklikšķini uz teikuma „Aizmirsāt paroli?”. Uz tavam kontam piesaistīto e-pastu tiks nosūtīts links, kuru aktivizējot, varēsi  paroli nomainīt uz jaunu.

Ko darīt, ja mainījusies e-pasta adrese, kas reģistrēta RELAX punktu programmā?

Sazinies ar Bankas Citadele diennakts klientu servisu pa tālruni 6701 0000 vai raksti e-pastu uz info@citadele.lv un informē par izmaiņām. Tavs esošais konts tiks dzēsts un tu varēsi izveidot jaunu kontu ar jauno e-pasta adresi. Tavu uzkrāto punktu skaitu konta dzēšana nekādi neietekmēs.

Kāpēc es nevaru piereģistrēties kā jauns lietotājs  RELAX punktu programmā?

Tu jau esi iepriekš reģistrējies – tu nevari atkārtoti reģistrēties, ja esi to jau izdarījis iepriekš un tev jau ir izveidots RELAX punktu konts. Ja neatceries iepriekš izveidotā konta e-pasta adresi, aicinām sazināties ar Bankas Citadele diennakts klientu servisa speciālistiem pa diennakts tālruni 6701 0000 un informēt par izmaiņām. Tavs iepriekš izveidotais konts tiks dzēsts un varēsi izveidot jaunu kontu ar jaunu e-pasta adresi. Tavu uzkrāto punktu skaitu konta dzēšana nekādi neietekmēs. Ja neatceries iepriekš izveidotā konta paroli, dodies uz sadaļu Pieslēdzies un uzklikšķini uz teikuma „Aizmirsāt paroli?”. Uz tavu e-pastu tiks nosūtīts links paroles atjaunināšanai.

E-pasta adrese, ko izmantojat, ir jau reģistrēta - E-pasta adresei ir jābūt unikālai, un RELAX punktu programmā vienlaicīgi viena e-pasta adrese var būt reģistrēta tikai vienam klientam.

Reģistrējoties tiek norādīta karte, ar kuru nevar piedalīties programmā - RELAX punktu programmā var reģistrēt tikai Visa kredītkartes, kuras izsniegusi banka Citadele: X Karte, X Platinum, X Infinite, Visa Classic, Visa Gold un Visa Platinum kartes.

Reģistrējoties tiek norādīta karte, kurai beidzies derīguma termiņš - ja tavai Visa kredītkartei ir beidzies derīguma termiņš, aicinām karti atjaunot un tad reģistrēties sistēmā ar jauno karti.

Reģistrējoties ir ievadīts kļūdains kartes numurs. Pārbaudi, vai ievadīji pareizu kartes numuru.

Jums nav 18 gadi - RELAX punktu programmā var piedalīties tikai personas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu.

Vai papildu kartes lietotāja punkti krājas kopā ar pamata kartes lietotāja punktiem?

Nē, katrs kartes lietotājs, vai pamata, vai papildu, reģistrējas programmai kā atsevišķs dalībnieks. Tāpēc punkti krājas uz noteiktu Klientu, jo reģistrācijas brīdī Klients norāda savas kartes numuru.